My muži, si všichni říkáme – Musí existovat něco, co řeknu nebo ukážu, co na ni udělá dojem. Být sám sebou přece nestačí…

Všichni chceme vyniknout a odlišit se, abychom zapůsobili na ženy, ale ukazovat, jak jsme výjimeční, není vždy nejúčinnější taktika. Chlubíme se svým domem, autem, prací a penězi a tím, jak jsme odlišní a lepší než ostatní muži. I když to na ni může krátce udělat dojem, tak tyto věci nevedou k jejímu trvalému obdivu nebo trvalé přitažlivosti – a přitom obojí je velmi důležité.

Na ženy nedělají dojem ty věci, které jste si mysleli

Penězi je neoslníte

Zlatokopky se honí za penězi, ne za muži. Když se chlubíte tím, kolik máte peněz, tak je pak těžké rozlišit, které ženy jsou s vámi kvůli penězům, a které kvůli vám samotným. Můžete být kvůli tomu zmatení, frustrovaní a nedůvěřiví a přemýšlíte, proč nemůžete potkat ženu, která chce vás, a ne vaše peníze.

Možná jste z hudebních videoklipů nabyli dojmu, že krásné ženy přitahují jen boháči. Ale zpěváci a hudební vydavatelství NAJÍMAJÍ na natáčení modelky a vytvářejí iluzi, že na ženy dělají dojem peníze. Tyto ženy jsou často nejen modelky, ale i striptérky, holky, které dělají eskort, a ne kvalitní ženy, které chcete pro dlouhodobý vztah.

Myšlenka, že peníze zapůsobí na všechny ženy, ničí vaše šance u mnoha z nich. Myslet si, že pokud nemáte moc peněz, tak o vás ženy nebudou mít zájem, je špatný způsob myšlení. Ženy každý den utíkají od bohatých mužů do náruče mužů bez milionů na kontě. Prostě peníze nejsou tak důležité, jak jste si možná mysleli.

Je naprosto v pořádku být bohatý a finančně dobře zajištěný, ale nepoužívejte své peníze na to, abyste zapůsobili na ženy.

Krásný dům nebo byt to také nejsou

Ženy si mohou myslet, že váš dům, nebo byt je krásný a jako z pohádky, ale udělá to na ně dojem jen dočasně.

Když vidí, že váš dům je krásnější než vaše osobnost a způsob, jakým se chováte, nezdrží se s vámi. Chce, abyste na ni udělal dojem VY, nikoli váš majetek, který používáte k nadměrné kompenzaci toho, co vám chybí.

To, čím jezdíte, na ně taky neudělá dojem

Ženy mají rády drahá auta a mohou vás dokonce požádat, ať je v nich svezete. To ale nevytvoří mezi vámi trvalou a nekontrolovatelnou přitažlivost. Drahá auta k vám přilákají povrchní ženy, které vás využívají pro zvýšení svého společenského statusu, na selfie na Facebooku nebo pro to, aby se cítily lépe.

Zde jsou 4 věci, které vždy zapůsobí na ženy bez ohledu na to, kolik peněz máte, co vlastníte, kde žijete atd.

Nehledejte u žen uznání a nedělejte si hlavu z toho, co si o vás myslí

Zní to jako opak toho, co byste měli dělat, ale není to tak. Pokud chcete zapůsobit na ženy, musíte se přestat starat o to, co si myslí. Většině chlapů příliš záleží na tom, co si ženy myslí, a ženy už jsou unavené chodit s kluky, které příliš znepokojuje jejich názor na ně.

Když se přestanete snažit být UNIKÁTNÍ a přestanete se starat, jestli na ni uděláte dojem nebo ne, přirozeně budete vypadat lépe než ostatní muži a ona vás bude vnímat „jinak“. V dobrém slova smyslu.

Přestaňte se vychloubat

Ženy unavují muži, kteří se pořád chlubí. Pokud byste byli v její kůži, jak byste se cítili po 5 nebo 10 různých rande plných vychloubání a čekání jejího obdivu? Dívali byste se na muže jinak? Byli byste z toho velmi znechucení.

Toto je bohužel realita většiny žen. Muži se před nimi chlubí svým životem, úspěchy, koho znají atd. Jen aby na ženy udělali dojem.

Pokud chcete skutečně zapůsobit na ženy, buďte pokorní ohledně sebe, svého života a svých úspěchů a spíš nechte ji, aby se snažila udělat dojem na vás.

Buďte pro ni výzvou

Pokud jste výzvou, tak to dělá na ženy dojem, protože většina mužů je příliš snadno dostupná.

Místo toho, aby byli tajemní, tak většina mužů na sebe příliš prozrazuje ženám, které ani neznají. Místo toho, aby byli tajemní a výzvou, tak se většina mužů odevzdává ženám příliš brzy a příliš snadno a kazí tak hru „na kočku a myš“.

To, co je snadno dostupné nedělá na ženy dojem a ani to nevyvolává přitažlivost. Pokud žena bude muset trávit čas přemýšlením o vás, tak z vás bude více nadšená, bude mít větší zájem poznat vás a bude cítit větší přitažlivost.

Pokud o vás ví všechno příliš brzy, tak „vzrušení“ z toho, aby vás více poznala a odhalila něco z vašeho soukromí je pryč. Nemá co se týče vás nad čím přemýšlet a je pro ni mnohem snazší se začít nudit.

Přirozené sebevědomí

Sebevědomí, bez přílišné domýšlivosti nebo arogance, zapůsobí na všechny ženy.

Filmy, kde se populární a sexy dívka snaží pomoci hloupému a nejistému muži a nakonec se do něj zamiluje, nejsou přesné. V reálném životě se to nestává.

Pokud nejste sebejistí, je méně pravděpodobné, že na ženy uděláte dojem, že k vám pocítí přitažlivost, a že budou si myslet, že jste skvělý chlap.