Stinné stránky online seznamování

Asi vás napadne, že online seznamky jsou dobré místo, kam se podívat, když chcete holku dostat rychle do postele.

Pravdou je, že v okamžiku, kdy se ženy registrují do internetových seznamek už jsou často zoufalé. Proto jsou některé z těchto webových stránek jsou tak trochu „skladištěm na zbytky“. Mnoho dívek, které zde potkáte proto nebudou modelky z obálek časopisů.

Skutečná kráska obvykle nemusí chodit na seznamovací weby – má každý den několik nových příležitostí se seznámit s muži, které zaujme, a kteří ji osloví.

Pokud se přesto velmi atraktivní ženy zaregistrují v online seznamce, tak často je to proto, že se v reálném životě spálily, chtějí změnu a konečně najít něco vážného… V těchto případech očekávejte, že si možná s nimi zažijete krušné chvíle, než si vás pustí k tělu.

Online budete mít také větší konkurenci – opravdu krásnou ženu mohou v reálném životě balit i desítky mužů týdně. Na internetu to mohou být stovky.  Neexistuje zde totiž strach a zábrany tak, jako v reálném světě. Muži nemají online co ztratit … takže zde dělají a píšou věci, o kterých si v reálném životě mohou nechat jen zdát.

Píše jí mnoho mužů, a proto jsou při seznamování online tak důležité fotografie. Pokud ona dostává od mužů desítky vzkazů denně, musí muže rychle filtrovat… a většina dívek udělá na základě vaší fotografie rychlé rozhodnutí.

Naopak její fotografie nemusí úplně odpovídat skutečnosti. V dnešní době, kdy jsou aplikace na retušování fotek snadno dostupné jak na počítačích, tak i mobilních zařízeních, je snadné pozměnit realitu. Žena může ve svém online profilu působit mladá, krásná a štíhlá, ale ta, se kterou se pak setkáte ve skutečnosti, může být této iluzi hodně vzdálená.

Pozitivní stránky online seznamek

Pokud se vám podaří pořídit profesionální fotografie, výše uvedené pravidlo funguje ve váš prospěch. Je snadné se takto odlišit, protože většina lidí nemá na seznamkách opravdu kvalitní fotografie. Nejlepší je následující mix fotek: foto, kde je jasně vidět váš obličej, foto celé postavy + další vaše fotografie při nějakých činnostech (sportu, cestování…)

Online seznamování je jedním z nejjednodušších způsobů, jak si najít sexuální partnerku. Je velmi snadné se takto seznámit s větším počtem žen (než by se vám vám pravděpodobně povedlo v běžném životě) A pokud jsou ženy ochotné se s vámi setkat a mají zájem … tak stačí plynule posouvat nové známosti směrem k intimitě.

Pokud se zaměřujete na dívky, které mají nový profil a nebyly dosud zasaženy spamem ostatních internetových Romeů, tak máte mnohem lepší šance vyniknout a zaujmout.

A ještě jedna poslední rada k online seznamkám: chvíli počkejte, než si začnete psát o sexu… Mnoho internetových svůdníků si troufá ihned posílat sexuální narážky a oddálením tohoto tématu vystoupíte tak z řady těch, kteří ženy ihned bombardují sexuálními návrhy nebo dokonce urážlivými zprávami.