Otázky, které pokládáte ženě na prvním rande, by vždy měly být jednoduché, lehké a ne o moc vážných tématech.

Jak začít konverzaci? A o čem se bavit s holkou na prvním rande?

Aby se vám se ženami hovořilo snadněji, přestaňte se příliš trápit s tím, že konverzace na prvních schůzkách musí být dokonalá a musí udělat na ženu dojem. Čím více se totiž snažíte, tím jste napjatější a tím těžší je pro ni se s vámi uvolnit. Nesnažte se příliš být unikátní, zajímavý a vtipný, má to na ženy jedině ten efekt, že to vypadá divně, nepřirozeně a vede to spíše k ženině odtažitosti než k navázání spojení.

Nejlepší konverzace na schůzkách nejsou dokonalé. Je to stejné, jako byste byli na schůzce se svým nejlepším kamarádem nebo kamarádkou. Vše by mělo plynout hladce a bez námahy. Neměli byste mít promyšlené, co řeknete dál. Konverzace by prostě měla přirozeně plynout. Bez jakékoliv agendy a cíle. Žádný seznam témat a přehnané komplimenty. Vše by se mělo udát přirozeně.

S nejlepším kamarádem taky nebudete přemýšlet, co řeknete, ani jestli příští otázka bude dokonalá.

Uvolněte se a přestaňte se trápit, jaké vymystet nejinteligentnější, nejzajímavější otázky, které jí nikdo nikdy nepoložil.

Nebuďte příliš vážní

Na první schůzce určitě nemluvte o vážných tématech. Ta mohou přijít později. Hlavně ta, která mohou vyvolat rozpory nebo u kterých zjistíte odlišné názory (např. politika, náboženství…). Žena ze začátku s neznámým člověkem nemá potřebu sdílet svoje vnitřní pocity, hluboké myšlenky emoce a vzpomínky.

Otázky z pohovorů nejsou moc populární, lepší jsou vtipná témata ke konverzaci.

Na nudné otázky typu odkud jsi, kolik máš sourozenců atd. je čas později, až váš vztah trošku zvážní. Budete mít mnohem větší šanci, když vaše otázky budou vyvolávat spíše legraci a ukážou vám trošku její osobnost. Následujících 6 otázek vám v tom pomůže:

Otázky na první rande

  • Co děláš, když se nudíš?
  • Jakou nejbláznivější věc jsi udělala za poslední rok?
  • Kdybys mohla být zítra na kterémkoliv místě na světě, tak kde by to bylo?
  • Jakou největší blbost jsi si někdy koupila?
  • Co tě nejvíc rozesměje?
  • Čím jsi chtěla být, když jsi byla malá?